Oxford Island

thumbDziękujemy wszystkim za liczne przybycie na otwarcie klubu Polish Anglers Northern Ireland!!

Pomimo niesprzyjającej pogody liczba przybyłych przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Mamy nadzieję, iż każdemu smakował poczęstunek z grilla i że wszyscy miło spędzili niedzielne popoludnie. Nie zawiedli ci, którzy wspierają nas od początku – Polish N.I. Community Network (od początku wspierali powstanie naszego klubu). Sklep Spiżarnia pani Małgorzaty Przystańskiej w Glengormley po raz kolejny przygotował smakołyki dla wszystkich uczestników spotkania  – serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, iż Pani Gosia uświetni swoją obecnością nasze kolejne spotkaniaJ. Serdeczne podziękowania dla sklepu „Baracuda” z Dunganon – przybył w silnej reprezentacji i ochoczo skorzystał z możliwości wsparcia naszego klubu. „Handyman Belfast” – firma, która zawsze z entuzjazmem pomaga przy realizacji naszych projektów. Nie możemy pominąć Fishing NI, którzy udostępnili jedną ze swoich łodzi, dzięki czemu nasi juniorzy mogli zasiąść za sterami łódki motorowej. 

Największe i najserdeczniejsze podziękowania kierujemy do wszystkich i każdego z osobna za to, że przybyli na niedzielne spotkanie i dołożyli cegiełkę do budowy naszego klubu, zebraliśmy okrągłe 115,78 funtów które zgodnie z zapowiedzią chcemy przeznaczyć na utworzenie klubu Juniora oraz ubezpieczenie klubu. DZIĘKUJEMY!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *