Polish Anglers NI – Piknik rodzinny połączony z zawodami 23/03/2014

Dnia 23/03/2014 Klubowicze Polish Anglers NI spotkali się nad wodą..

Był to Piknik dla klubowiczów z rodzinami  . W związku z tym ,że poprzednie plany zawodów pstrągowych uległy zmianie, postanowiliśmy pojechać rekreacyjnie nad jezioro   ” Loughgall ” i powędkować w towarzystwie.
Na miejsce przybyło 17 dorosłych osób i 7-ro dzieci.. Każdy miał swój plan spędzania wolnego czasu w grupie.
Uzbierała się grupa chętnych , która miała ochotę trochę po rywalizować między sobą i zrobili sobie zawody szczupakowe, kolejna grupa rozproszyła się na pomostach i uganiała się za białą rybą..
Zawodnicy łowili na wolnym biegu , pogoda dopisywała a słońca nie brakowało (przelotny deszcz nie zwrócił na siebie uwagi).Ryby miały lenia co do współpracy ,ale praktycznie każdy gatunek ryby z tego jeziora został złowiony.. Andrzej (Gangu) wygrał zawody szczupakowe, koleżeńskim podejściem stwierdził,że „nie chce nagrody” ,ale nalegając udało nam się wręczyć  Andrzejowi symboliczną nagrodę…
Przy okazji dojrzałem swym okiem jak Andrzej demonstrował prowadzenie przynęt i jak sztuczna przynęta zachowuje się w wodzie, zainteresowanie najmłodszych uczestników było ogromne.. „starsza młodzież” również  niby rozmawiali, a kontem oka podpatrywali na prowadzone przynęty… zawsze jest okazja nauczyć się czegoś nowego.
W między czasie grillowane przysmaki przyciągały zapachem , każdego kto dotarł na miejsce.. Szef kuchni przygotował karczek, żeberka , i tradycyjnie pieczona kiełbaska (Dzięki Pawle..) Spędzając miło czas nad wodą, nie mieliśmy ochoty zbierać się do domu.. Lecz to jeszcze nie ta letnia pora gdzie moglibyśmy zostać do wieczora.. A szkoda, bo dzień zleciał bardzo szybko. Przyjdzie czas na kolejne spotkania nad wodą i wspólne grillowanie w gronie klubowiczów i ich rodzin. Bądźcie z nami na bieżąco i odwiedzajcie naszą stronkę, będziemy was informować o nadchodzących imprezach…

Zdjęcia na forum : ZOBACZ

Pozdrawiam

Tomasz..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *