Polish Anglers NI – ZAWODY SPINNINGOWE Z ŁODZI – 22/06/2014 UPPER ERNE

WITAM WSZYSTKICH !!!

W ubiegłą niedzielę 22/06/2014 roku odbyły się kolejne zawody naszego klubu. Oczekiwane zawody Spinningowe z łodzi to dla każdego z nas doskonała wyprawa i doświadczenie. Ruszyliśmy o 3:30 nad ranem do miejsca spotkania.Start zawodów 7:00 do 13:00. W zawodach wystartowało 9 osób na 3 łodziach, była to ograniczona ilość miejsc. Teren zawodów nie był nam dokładnie znany.  Punktowany był SZCZUPAK na podstawie długości w centymetrach i OKOŃ ( powyżej 15cm)  za którego zawodnik otrzymał 10pkt.Każdy z zawodników posiadał echosondę , która umożliwiała sprawdzenie głębokości i zlokalizowanie drapieżnika. W ten sposób 3 pierwsze osoby z największą ilością ryb stanęły na podium.

Wyniki :

1 miejsce : Andrzej Petla (70cm szczupak i 16 okoni = 230pkt)

2 miejsce : Tomasz Rzońca (64cm szczupak i 12 okoni = 184pkt)

3 miejsce : Wiesław Nowicki (57cm szczupak i 9 okoni = 147pkt)

Wielkie brawa dla zwycięzców !!!

Największego szczupaka tego dnia złowił Paweł Kasztelan , który mierzył 72cm… BRAWO !

Gratulacje dla pozostałych zawodników , którzy wytrwale walczyli do końca zawodów !!!

Kilka zdjęć :

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody naszego klubu, które odbędą się już niebawem.. więcej informacji na forum. Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem aby śledzić nasze wydarzenia.

Dołącz do nas, nie trać czasu.. pakuj się i ruszaj nad wodę !!!!!!

Serdecznie pozdrawiam !

Tomasz Rzońca

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *