Polish Anglers NI na zawodach „PREDATOR TOURNAMENT – Annual Fund Raising” 14 Wrzesień 2014″

Nasi klubowicze wzięli udział w zawodach „PREDATOR TOURNAMENT – Annual Fund Raising” .Zawody odbyły się 14 września 2014 w miejscowości Lisnaskea – River Erne. Było to wspaniałe spotkanie z wieloma mega doświadczonymi zawodnikami w dziedzinie spinningu i martwej rybki.  Na start stawili się zawodnicy z różnych klubów wędkarskich o różnej narodowości, co było widoczne na ubraniach.  Całe zawody przebiegły w pokojowym i radosnym nastawieniu. Ryby tego dnia nie współpracowały w 100%, można było zauważyć,że zawodnicy również nie starali się złapać ryby za wszelką cenę…  był to doskonały czas na zapoznanie się z wędkarzami i wymienić się doświadczeniami.  Team SPINMAD pozostawił jednak za sobą mały ślad na podium, Artur Bojczewski zajął 4 miejsce a Ryszard Jóźwik odebrał nagrodę za 5 miejsce. BRAWO i  Gratulacje!

Dodam ,że przynęty  „SpinMad” robią furorę w śród lokalnych spinningistów… a wszystko to dzięki „BARACUDA FISHING TACKLE” jest to  polski sklep wędkarski w Dungannon.

TEAM SPINMAD

 

5CIU ZAWODNIKÓW Z PODIUM

ZWYCIĘZCA ! ARTUR BOJCZEWSKI

 

ZWYCIĘZSCA ! RYSZARD JÓŹWIK

Więcej zdjęć na stronie facebook NCFFI PREDATOR CLUB : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.806311702724923.1073741847.712398262116268&type=1

Dziękujemy  NCFFI PREDATOR CLUB za zaproszenie na zawody i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie i wspólne zmagania.

Chcielibyśmy życzyć „połamania kija” wszystkim wędkarzom w 7 zawodach mistrzostw świata „PREDATOR FISHING BOAT WITCH LURES” – FRANCE 2014 ! Good Lock !

Serdeczne pozdrowienia !

Zapraszamy do naszego klubu.. Zarejestruj się na forum ! Dołącz do nas i spędzaj z nami ciekawe chwile…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *