Polish Anglers NI – 1 Miejsce „Cross Ethnic Cup 2014”

Dnia 12 października odbyły się zawody „Cross Ethnic Cup 2014” pomiędzy klubami Polish Anglers NI & Tagit Fishing. Zawody rozegrane zostały w okolicy Newtownarts na klubowym zbiorniku „Golden Glay”. Celem zawodów to przede wszystkim integracja z lokalnymi wędkarzami, odrobina rywalizacji z dużą dawką uśmiechu. Dziesięciu zawodników z każdej grupy stawiło się na start. Dla każdego zawodnika zostało wylosowane stanowisko , a przyjemność losowania miał Kacper Nowicki ,najmłodszy zawodnik naszego „klubu Juniora”. Kapitan drużyny Tomasz Rzońca przedstawił dla naszej grupy regulamin zawodów, a następnie udaliśmy się na miejsca aby przygotować zanęty, przyszykować wędki i zbadać głębokość wody na swoim obszarze. Pstrąg był najwyżej punktowaną rybą. Parę minut po starcie nasz klub wysuwa się na prowadzenie z przewaga punktową. Idealne warunki pogodowe przypasowały do tych zawodów, słonecznie i bez wiatru. Atmosfera podczas zawodów była pełna emocji i radości…  zawodnicy kibicowali sobie na wzajem. Fenomenalną postawę zaprezentował Piotr Pankau , który wyciągał ryby jedną za drugą. Zaraz za nim, z kolejnym zapasem punktów dla naszego klubu przyniósł  Wiesław Nowicki. Wszyscy zawodnicy z naszego klubu dorzucili sporą ilość punktów co dało nam pierwsze miejsce na podium. BRAWO !!!

Wyniki „Cross Ethnic Cup 2014” :

1 miejsce – Piotr Pankau (P.A.N.I.)

2 miejsce – Wiesław Nowicki (P.A.N.I.)

3 miejsce – Terry (Tagit)

Nagroda za największą ilość pstrągów – Piotr Pankau (P.A.N.I.)

Nagroda za największą wagę ryb – Wiesław Nowicki (P.A.N.I.)

Gratulacje dla zwycięzców !

Team Polish Anglers NI w zawodach „Cross Ethnic Cup 2014”

10686727_862081157135349_1707164159775880399_nPiotr Pankau, Wiesław Nowicki, Daniel Cechowicz, Artur Bojczewski, Mariusz Parzych, Karol Kolankowski, Julian Dabioch, Ireneusz Śliżewski, Mariusz Pełka i Tomasz Rzońca.

Na miejsce dołączyły do nas rodziny z dziećmi naszych klubowiczów aby wspólnie spędzić czas nad wodą. Serdecznie zapraszamy na wspólne imprezy i wyjazdy z naszym klubem, tym samym trzymamy się razem i wspólnie spędzamy niezapomniane chwile.

-Serdeczne podziękowania dla Pawła Bieńkowskiego za serwowane kiełbaski z grilla i dla Elizy za przepysznie zmiksowany „bar sałatkowy”.

Głównie chcielibyśmy podziękować całej drużynie „TAGIT FISHING” za wspaniałą zabawę i wspólnie spędzony czas nad wodą. Wasze prywatne łowisko jest doskonale przygotowane do łowienia ryb.Gratulacje dla was za wkład i pracę w tym miejscu. Dziękujemy również paniom, które serwowały podane na tacy sandwicze i gorącą kawę z ciastem.

Gorące pozdrowienia !!!

POLISH ANGLERS NI – WWW.POLISHANGLERSNI.COM

zarejestruj się na forum i dowiedz się gdzie odbędzie się kolejna impreza…

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *