Polish Angles NI – Community Zawody Spinningowe – Muckno

Dnia 26.04.2015 rozegrane zostały zawody Spinningowe pomiędzy klubowiczami. Miejsce zawodów to jezioro Lough Muckno w południowej Irlandii.
Spotkanie odbyło się na parkingu przy barze Old Coach Inn.
Na miejsce dotarło jedenastu klubowiczów. Celem zawodów to połów szczupaka i okonia z łodzi.
Szczupak punktowany był 1 punktem za 1 cm , okoń natomiast 0,5 punktu za 1cm. Zawodnicy mieli przygotowane miarki a do potwierdzenia złowionej ryby robione były zdjęcia.
Temperatura wody nie ociepliła się jeszcze odpowiednio. Szukaliśmy na początku szczupaka, okoń trafiał się sporadycznie. Szczupak atakował na płyciznach wychodząc z trzcinowiska. „Mamuśki” dogorywały jeszcze bezpiecznie głęboko w trzcinach. Mniejsze osobniki rzucały się na każdą przynętę, co dawało nam sporo radości i walki z rybą przy użyciu delikatnego zestawu okoniowego.
Tego dnia pogoda dopisała praktycznie do zakończenia, przed ukończeniem zawodów wiatr i deszcz ogłosił definitywnie zakończenie 5cio godzinnej tury.
To był kolejny wesoły i udany dzień nad wodą , każdy z zawodników złowił rybę i miał okazję poczuć przez chwilę opór na wędce.
Z jedenastu uczestników wyłoniła się pierwsza trójka na czele.

I miejsce – Wojciech Cieszyński
II miejsce – Dariusz Kobrzyński
III miejsce – Mariusz Pełka

GRATULACJE ! Zwycięzcy zawodów otrzymali puchary i kwotę pieniężną , dla wszystkich zawodników w nagrodę pocieszenia zostały rozdane przynęty DRAGON przygotowane przez polski sklep wędkarski „Baracuda Fishing Tackle”

Więcej zdjęć na facebooku : https://www.facebook.com/PolishAnglersNICommunity
Szykują się kolejne zawody Spławikowo-gruntowe , tym razem będzie to biała ryba.
Czekamy na wasze zgłoszenia .

Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *