Polish Anglers NI Community vs Fishmaniak.pl

Dnia 04.10.2015 klubowicze P.A.N.I. rozegrali towarzyskie zawody z klubem „Fishmaniak.pl”. Były to zawody spławikowo-gruntowe, i odbyły się na łowisku „Loughgall” na terenie Irlandii Północnej. Na start stawiło się 30 zawodników , dwie drużyny po 15 osób z każdego klubu. Celem zawodów było przede wszystkim wzmocnienie więzi po między klubami. Pogoda tego dnia była wspaniała. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek. Każdy w zasadzie nastawił się na połów „drobnicy”, brania były dosyć częste. Utrudnieniem były szczupaki, które czyhały pod grążelami na łatwą zdobycz holowaną przez wędkarza. Danielowi udało się przechytrzyć jednego szczupaka, z wielkim trudem, umiejętnie wyholował na „tyczkę” szczupaka 2,5 kg do podbieraka. Było wiele takich sytuacji, ale większości pękały zestawy, co wiązało się z utrata czasu. Zawody rozpoczęły się w godzinach porannych i trwały 6 godzin. Zawodnicy mieli przerwę w połowie na ciepły posiłek z grilla. Niesamowita atmosfera przebiegała przez całe zawody, było dużo czasu aby wspólnie porozmawiać. Cała impreza przeciągnęła się do godzin wieczornych. Na zakończenie dnia Organizatorzy Tomasz Rzońca i Jacek Krupiński ogłosili wyniki indywidualne i ogólny wynik wygranego klubu.

Indywidualnie pierwsze trzy miejsca zajęli :
1- Artur Czarnocki 5.0 kg (Fishmaniak)
2- Jacek Januszewski 3.2 kg (P.A.N.I.)
3- Daniel Cechowicz 2.6 kg (P.A.N.I.)

Podliczając wszystkie wyniki 15tu zawodników, zwycięskim klubem został :
Polish Anglers NI – Community 15.6 kg
Fishmaniak.pl z wagą 13.0 kg

Wielkie Gratulacje dla wszystkich startujących, a w szczególności zawodników z podium. Dziękujemy również klubowi Fishmaniak.pl za wspaniałą rywalizację i miłą atmosferę.

Wielkie brawa należą się Tomaszowi Rzońca i Jackowi Krupińskiemu za wkład w organizację zawodów. Podziękowania należą się również dla kucharzy Tomka, Jacka i Andrzeja , którzy przygotowali przepyszne flaki , karkówkę i piersi z kurczaka itd.. Dla fotografa Tomasza Hipnar i dla reszty , którzy przyczynili się do pomocy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne zawody. Serdecznie pozdrawiamy i do usłyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *