O Nas

Witamy Na Stronie Polish Anglers NI

Nasz Klub zawiązany został na spotkaniu założycielskim dnia 05/01/2013 i łączy ludzi wspólnym zamiłowaniem do wędkarstwa sportowego i aktywnego, rodzinnego wypoczynku nad wodą. Klub powstał w celu popularyzacji wędkarstwa sportowego zarówno wśród dorosłych jak i najmłodszych adeptów wędkarskiego rzemiosła na terenie całej Irlandii Północnej.

Klub jest otwarty dla wszystkich wędkarzy a nasi członkowie traktują wędkarstwo jako pasję i hobby. Swoje cele realizujemy poprzez organizacje zawodów wędkarskich, wspólnych spotkań na wodą, szkoleń i warsztatów dla najmłodszych oraz poprzez aktywny udział w utrzymaniu łowisk przy współpracy z lokalnymi instytucjami (DCLA, Loughs Agency etc.). Nasi członkowie traktują wędkarstwo jako sport, propagujemy zasadę „złap i wypuść, wędkujemy z pasją i dla przyjemności w atmosferze wzajemnego poszanowania z zachowaniem sportowego współzawodnictwa.

Dzięki współpracy z Polish Community Network NI w pełni korzystamy ze statusu „charity” co znacznie zwiększa nasze możliwości w pozyskiwaniu środków na naszą działalność.

Mamy nadzieję, iż zarówno początkujący jak i wytrawni wędkarze znajdą na naszej stronie przydatne informacje.

Dołącz do Nas już dziś! – ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM

Redakcja Polish Anglers NI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *