20120625_122254

Sekcja Juniorów Klubu wedkarskiego PANI, ma na celu zaszczepić u najmłodszych bakcyl wędkarstwa. Chcemy, aby młodzi adepci wędkowania aktywnie uczestniczyli w życiu klubu, aby brali udzial w zawodach oraz innych przedsięwzięciach klubowych. Pragniemy propagować aktywne spędzanie czasu na łonie przyrody z rodzinami, najbliższymi. Dzieci będą miały okazję nauczyć się wielu pożytecznych technik i metod wędkarskich, a te ktore już wędkują będą mogły rozwijać swe zainteresowania oraz pogłębiać wędkarska wiedzę.

Nie ma nic lepszego niż rodzinne wyjazdy nad wodę i wspólna pasja, która łączy rodziców z dziecmi. Chcemy, aby Sekcja Juniorów była ważnym filarem naszego klubu, aby dzieci miały okazję poznać nowych przyjaciół, aktywnie spędzić czas i powędkować z doświadczonymi wędkarzami.

Zawody wędkarskie to tylko mała namiastka tego, co pragniemy stworzyć dla dzieci i młodzieży w ramach Klubu Wedkarskiego PANI. Wspólne pikniki rodzinne, wyjazdy biwakowe, szkolenia i warsztaty dotyczące sprawdzonych metod wędkarskich i wiele innych to jest to, co pragniemy zaoferować najmłodszym.

Chcemy, aby Nasz Klub Wędkarski był dla dzieci i młodzieży miejscem, w którym chętnie będą spędzać czas. Pragniemy zaszczepić w nich podstawowe zasady dbania o środowisko naturalne oraz aktywny, zdrowy tryb zycia.

Razem możemy więcej!

Czekamy właśnie na Ciebie – nie zwlekaj – przyłącz się do Nas już dziś!

Formularz Zgłoszeniowy do Junior Klubu